مجله مادر و کودک

بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد

بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد

اگر قرار است که به زودی صاحب فرزند شوید هیچ چیزی لذتبخش­تر از خرید سیسمونی برای شما نیست، شما می­توانید برای فرزند خود لوازم و وسایلی که مورد نیاز او است را تهیه نمایید و برای خرید آن هیچ قید و شرطی وجود ندارد و شما دوستان عزیز می­توانید با توجه به بودجه­ای که برای این کار در نظر گرفته­اید خرید خود را انجام دهید.

بسیاری از والدین در زمان خرید سیسمونی معمولا با چالش­های بسیاری مواجه هستند که یکی از مهم­ترین چالش­ها که افراد با آن همراه هستند می­توان به بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد شاره کرد.

اگر شما نیز جز آن دسته از والدینی هستید که تمایل دارید برای فرزند دلبند خود سیسمونی نوزاد موردنیاز را تهیه کنید شاید این سوال برای شما به وجود آمده باشد که بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد چه زمانی است؟ پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد چه زمانی است؟

اگر اولین بار است که صاحب فرزند می­شوید ممکن است برای خرید لوازم مورد نیاز او هیجان بسیاری را تجربه کنید و از همان روزهای اول که از بارداری خود مطلع می­شوید اقدام به خرید سیسمونی کنید، درست که ورود فرزند جدید به خانه شما می­تواند هیجان­های بسیاری را برای شما به همراه داشته باشد اما ما به شما دوستان عزیز اکیدا توصیه می­­کنیم که برای خرید لوازم موردنیاز تا پایان سه ماهگی صبر کنید و از خرید این تجهیزات خودداری کنید.

بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد پایان چهارماهگی است چرا که قبل از آن امکان دارد برای سلامت جنین مشکلاتی به وجود بیاید و امکان تولد او وجود نداشته باشد و در صورتی که شما لوازم نوزاد خود را خریداری کرده باشید با هربار دیدن آن دچار حس یاس و ناامیدی شوید و افسردگی به سراغ شما می­آید، بنابراین برای جلوگیری از چنین مشکلی بهتر است که تا زمانی که قلب نوزاد تشکیل نشده است و وضعیت مادر و جنین به ثبات نرسیده است از خرید وسایل برای فرزند خود اکیدا خودداری کنید.

از دیگر دلایلی که ما به شما دوستان عزیز توصیه می­کنیم که تا پایان ۴ ماهگی خریدی انجام ندهید این است که سیسمونی نوزاد پسر ‏با دختر از نظر رنگ و مدل با همدیگر تفاوت­هایی دارد چرا که خرید لوازمی که با جنسیت فرزند شما تطابق ندارد ناخوشایند است مگر این­که از ست­های اسپرت که مناسب هردو جنسیت است خریداری کنید.

توحه داشته باشید که خرید سیسمونی دیر هنگام نیز می­تواند مشکلات بسیاری را برای شما دوستان به همراه داشته باشد و شما دوستان عزیز نیز باید تا پایان هشت ماهگی باید تمامی وسایل موردنیاز فرزند خود را آماده کنید چرا که احتمال زایمان زودرس، خرید مشکل به دلیل اضافه شدن وزن مادر و غیره وجود دارد.

با توجه به مطالب عنوان شده می­توان به این نتیجه رسید که بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد سه ماهه دوم حاملگی است.

نکات مهم در زمان خرید سیسمونی نوزاد

حال که به این نتیجه رسید بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد چه زمانی است، بهتر است که در زمان خرید وسایل برای نوزاد دلبند خود به نکات بسیاری که در ادامه به آن­ها اشاره می­کنیم داشته باشید و با تکیه برآن خرید خود را انجام دهید.

توجه به فضای موردنظر

همان­طور که در جریان هستید وسایلی از قبیل تخت، کمد، گهواره و غیره بزرگ و جاگیر هستند و می­توانند فضای بسیاری را از اتاق شما اشغال کنند از این رو بهتر است که قبل از خرید این تجهیزات کودک به متراژ اتاقی که برای این کار در نظر گرفته­اید توجه داشته باشید و در صورتی که مستاجر هستید بهتر است از خرید تجهیزات بسیار که می­تواند در زمان حمل و جا به جایی آن برای شما دردسرهایی را به وجود آورد جلوگیری کنید و تنها به خرید لوازم کاربردی و ضروری توجه کنید.

اگر شما دوستان عزیز برای خرید سیسمونی کودک خود  به کمک و راهنمایی نیاز دارید می­توانید برای این کار بر روی کمک کارشناسان ما حساب بازکنید.

بودجه موردنظر

از دیگر نکاتی که می­تواند به صورت مستقیم در خرید شما تاثیر بسیاری داشته باشد می­توان به بودجه­ای که برای این کار در نظر گرفته­اید اشاره کرد و بهتر است از همان ابتدای خرید به آن توجه بسیاری نشان دهید  تا خریدی آگاهانه را تجربه کنید و از انتخاب وسایل غیرضروری اجتناب نمایید.

برای آن که خریدی به صرفه را تجربه کنید لازم است که چک لیستی را تهیه کنید و در آن لوازم ضروری که بیشترین استفاده دارند را درج کنید.

پرهیز از تجمل­گرایی

همان­طور که در جریان هستید این روزها بازار وضعیت نا به سامانی دارد و شما دوستان عزیز بهتر است که از چشم و هم چشمی و تجمل گرایی پرهیز کنید و محصولاتی را انتخاب کنید که آسایش و رفاه کودک شما را به همراه دارد.

بهتر است که پولی را که قرار است برای خرید وسایل غیرضروری خرج کنید را برای آینده فرزند خود سرمایه گذاری کنید.

کیفیت سیسمونی

تحت هیچ شرایطی از محصولات بی­کیفیت برای نوزاد خود استفاده نکنید و همواره به دنبال مراکز خرید معتبری که در زمینه فروش سیسمونی و تجهیزات کودک فعالیت می­کنند مراجعه کنید و خرید خود را از آن انجام دهید. کیفیت محصولات ارتباط مستقیمی با سلامت نوزاد شما دارد.

برخی از وسایلی که برای نوزاد خود خریداری می­کنید می­تواند به طور مداوم استفاده شود از این رو بهتر است که به کیفیت و متریال­‌هایی که برای آن به کار رفته است توجه داشته باشید چرا که وسایل نامرغوب دردسرهای مخصوص به خود را دارد و شما باید برای خرید مجدد آن باید هزینه­هایی را پرداخت کنید.

جنس لباس نوزادی

از مهم­ترین قسمت­‌های خرید سیسمونی می­توان به خرید لباس برای نوزاد اشاره کرد که حساسیت بالایی دارد و در صورتی که به صورت آگاهانه خرید خود را انجام دهید می­تواند مزیت‌های بسیاری را به همراه داشته باشد.

لباسی که برای نوزاد خریداری می­شود باید از الیاف طبیعی تهیه شده باشد که از بروز هرگونه حساسیت جلوگیری کند.

برای خرید لباس خود بهتر است که به اندازه لباس و نوع لباسی که خریداری می­کنید توجه داشته باشید، ما به شما دوستان عزیز پیشنهاد می­کنیم که از خرید لباس نوزادی در حجم بالا جلوگیری کنید چرا که نوزاد شما به سرعت رشد می­کند و خرید لباس بسیار، چیزی جز ضرر نیست.

لیست لوازم مورد نیاز نوزادی

علاوه بر این که شما دوستان عزیز باید از بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد اطلاع داشته باشید باید لیست کاملی از لوازم مورد نیاز که برای نوزاد را نیز تهیه کنید، این چک لیست می­تواند به شما در انتخاب لوازم کاربردی و ضروری کمک بسیاری کند. ما در ادامه به برخی از لوازم ضروری سیسمونی اشاره خواهیم کرد.

پوشاک

دستکش، کلاه، سرهمی جوراب دار، بادی نوزادی، لباس جلو دکمه،  سرهمی بدون جوراب، پاپوش، ست بیمارستانی نوزاد، پیشبند، کلاه نخی و غیره

توجه داشته باشید که برای کاهش هزینه­های خود بهتر است که از هر سایز نوزادی حداقل ۲ الی ۳ دست خریداری کنید.

لوازم خواب

تشک، بالش، گهواره نوزاد، کم، سرویس خواب مسافرتی نوزاد، پشه­بند، قنداق، قنداق فرنگی و غیره

وسایل مربوط به تغذیه

شیشه شیر، پستانک، شیردوش، ظرف غذاخوری، لیوان نی دار، سرویس قابلمه، سرلاک خوری، صندلی غذا و غیره

لوازم بهداشتی کودک

لوازم بهداشتی که برای نوزاد خود خریداری می­کنید باید فاقد عطر و الکل­های صنعتی باشد چرا که امکان دارد با پوست فرزند شما سازگاری نداشته باشد و بعد از گذشت مدت زمانی برای او ایجاد حساسیت کند از این رو در زمان خرید شامپو، لوسیون و کرم برای فرزند خود نهایت دقت خود را به کار ببرید.

کرم مرطوب کننده، تب سنج،  پوشک، زیرانداز تعویض نوزاد، خشک کن نوزاد، ست بهداشتی ( ناخن گیر- سوهان – قیچی )، پوآر بینی، گوش پاک کن، دستمال مرطوب، دندانگیر،  پد سینه ، کرم سوختگی

لوازم مربوط به حمام

سرویس حوله نوزاد چند تکه؛ شامپو سر،  شامپو بدن، وان حمام، توری وان حمام و غیره

لوازم مربوط به گردش

برای آن که فرزند خود را در ساعات مشخصی از منزل بیرون ببرید و یا این­که در زمان سفر راحتی بیشتری را تجربه کنید لازم است که وسایل مربوط به سفر را برای فرزند خود خریداری کنید. از جمله لوازم ضروری که بهتر است که برای نوزاد خود خریداری کنید می­توان به کالسکه، کریر، صندلی ماشین، ساک نوزاد و غیره اشاره کرد.

شما کاربران عزیز بهتر است در زمان خرید این لوازم نهایت دقت خود را به کار ببرید و محصولی را خریداری کنید که کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

سخن پایانی

بسیاری از والدین بهترین زمان خرید سیسمونی نوزاد را نمی‌دانند اما تمام تلاش خود را به کار می­برند که برای فرزند خود از تجهیزات مرغوب و درجه یکی استفاده کنند که راحتی و آسایش بسیاری را برای آن­ها به همراه دارد از این رو در زمان خرید خود بهتر است به ریزترین جزئیات نیز توجه بسیاری داشته باشند و خرید خود را به گونه­ای انجام دهند که فرزند شما بتواند برای مدت زمان بیشتری از آن استفاده کند.

شما کاربران عزیز می­‌توانید برای خرید لوازم کاربردی نوزاد خود و محصولات مادر به فروشگاه اینترنتی لیتاما مراجعه نمایید، فروشگاه ما با داشتن نماد الکترونیکی و مجوز از اتحادیه کسب وکارهای مجازی، این اطمینان را به شما می­دهد که لوازم کودک که در این مجموعه به فروش می­رسد کیفیت بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید